Новини

Г-н Борисов! Защо крадете от Ивелин Михайлов идеи?! Нямате ли свои?


Г-н Борисов! Защо крадете от Ивелин Михайлов идеи?! Нямате ли свои?

05-01-2026 19:45

Г-н Борисов! Защо крадете от Ивелин Михайлов идеи?! Нямате ли свои?


 

На 20.12.25 Илиана Беновска провокира Ивелин Михайлов с въпрос: Има ли невъзможни неща? И му пусна откъс от филма "Пърл Харбър", в който президентът Франклин Делано Рузвелт - вече инвалид - се изправя на крака. За да надъха САЩ - военните да върнат на Япония за нападението над Пърл Харбър.

В словоизлиянието си Борисов - пред слугувалия на Костов, Алексей, Нещялко, на самия Борисов и кого ли не Дачков - Борисов открадна идеята на Михайлов, че няма невъзможни неща

Само, че Борисов не беше запомнил името на  президента Рузвелт...

 

Бойко Борисов: Физическото, което Господ ти е дал, е тленно! Патриархът снощи го каза, тленно! Един висок, друг нисък, плешив, дебел! Какво значение има! Има американски президент, не е могъл да стане, по времето на Пърл Харбър! Но е вдигнал нацията и е победил след това! Стига с това кой колко е красив! Има Брад Пит, има красиви мъже колкото искаш! Бил чаровен, бил еди какъв си, това няма значение!


Илиана Беновска: Преди да Ви започна с въпросите искам да пусна това, което в днешния коментар ние сме сложили като въпрос към Вас, и това ще го прочете и види цяла България, отделно извън нашето интервю, и като един пример от един наш любим филм. Ние с Вас обичаме литературните и художествените примери!

Величие имате ли мисия за България: България ще върнете ли на Народа!

Решени ли сте? С достойнство? Борбени ли сте? С градивна енергия ли сте! Но.

За това трябва да обедините всички патриоти.

 

Втората Световна война и американския президент Франк Делано Рузвелт. Който /след японското нападение над Пърл Харбър/, преодолявайки недъга си, дава пример, че няма невъзможни неща. Просто трябва Воля.

 

Рузвелт: Някой вярва ли, че победата е възможна без да има опасности? Във война сме, разбира се, че има риск!

 

Военен: Преценете риска, г-н президент! Ако японците ни нападнат сега, ще стигнат до Чикаго. Не можем да ги спрем!

 

Рузвелт: Господа, вие не ме познавахте, когато още използвах краката си. Бях силен, горделив, арогантен. Всеки Божи ден се питам защо Господ ме наказа в тази количка! Но когато видя пораженческия поглед на сънародниците си, вашия поглед в този момент, си мисля, че ме е наказал заради такива моменти, в които някой трябва да ни напомни кои сме! Ние няма да се откажем, няма да се предадем!

 

Военен: С цялото ми уважение, сър, това, което искате, е невъзможно!

 

Рузвелт: Не ми казвайте, че е невъзможно.


Илиана Беновска: Г-н Михайлов, няма невъзможни неща! Затова казахте преди малко, че могат да Ви арестуват. Ще се справите! Виждате Франк Делано Рузвелт, това е исторически факт, той наистина се изправя на крака само и само да покаже на своите офицери и на своята армия, че някои неща могат да се случат! Какво ще направите вие, „Величие", сега, 9 месеца след като вече сте в Народното събрание? Събрахте много опит, и горчив, и сладък, и от вас народът очаква!


Г-н Борисов! Защо крадете от Ивелин Михайлов идеи?! Нямате ли свои?


На 20.12.25 Илиана Беновска провокира Ивелин Михайлов с въпрос: Има ли невъзможни неща? И му пусна откъс от филма "Пърл Харбър", в който президентът Франклин Делано Рузвелт - вече инвалид - се изправя на крака. За да надъха САЩ- военните да върнат на Япония за нападението над Пърл Харбър.

В словоизлиянието си Борисов - пред слугувалия на Костов, Алексей, Нещялко, на самия Борисов и кого ли не Дачков - Борисов открадна идеята на Михайлов, че няма невъзможни неща

Само, че Борисов не беше запомнил името на  президента Рузвелт...

 

Беновска: Българи, Честита Коледа и Весела Нова 2026!

Беновска: Българи, Честита Коледа и Весела Нова 2026!

Беновска пита, коментар, 20.12.2025

Беновска: Ивелин, Бойко, Делян, Радев! Кой и Накъде ще води България? ЕС и НАТО?! Евро? Хората искат ли ги?!