31-10-2012 | 23:50 ч.

Три града в щата Ню Джърси са опустошени от „Санди"

Три града в щата Ню Джърси са опустошени от „Санди"

novinite.bg


Ураганът „Санди" е повредил дига в северните части на щата Ню Джърси, вследствие на което са наводнени градовете Муначи, Литъл Фери и Карлщад, съобщиха от местните власти.


Нивото на водата е достигнало 1.2-1.5 м, информира агенция „Ройтерс". На която се позова и информационна агенция „Фокус".


„Работим в спасителен режим", заяви Джейн Барата от местната администрация, като посочи, че все още няма данни за жертви.


Барата допълни, че трите градове са били „опустошени" от приливната вълна.

Беновска: Радев, можеш ли да управляваш България?!

Обзор на седмицата, излъчен в youtube ТВ Беновска пита-Радио К2, фейсбук страницата на предаването "Беновска пита", профила Iliana Benovska, Радио К2 и Канал 3 на 25-ти април 2026 година.

25-04-2026 | 15:30 ч.

Прочети повече

Беновска: Радев! Наркотици, простотия, хегемония на крадци-пътищари олигарси?! Накъде водите България?!

youtube ТВ Беновска пита-Радио К2, фейсбук страницата на предаването "Беновска пита", профила Iliana Benovska, Радио К2 и Канал 3 на 13-и юни 2026 година.

13-06-2026 | 19:30 ч.

Прочети повече