24-10-2012 | 09:44 ч.

КНСБ предлага 3 варианта за увеличение на майчинството

КНСБ предлага 3 варианта за увеличение на майчинството

e-79.com


Три варианта за увеличение на обезщетението за отглеждане на дете до 2 години предлагат от КНСБ. Синдикатите настояват от началото на следващата година майчинството да бъде вдигнато с 30, 50 или 70 лева. В Благоевград председателят на синдикатите Пламен Димитров коментира днешният национален протест на майките и техните искания. „Първият вариант струва 15 милиона лева на годишна база, вторият-25, третият-35 милиона лева. Ние смятаме, че ако не наведнъж поне на стъпки може да се превежда обезщетението за отглеждане на малко дете между първата и втората година на осигурените майки,"каза синдикалният шеф Пламен Димитров.

Беновска: Радев, можеш ли да управляваш България?!

Обзор на седмицата, излъчен в youtube ТВ Беновска пита-Радио К2, фейсбук страницата на предаването "Беновска пита", профила Iliana Benovska, Радио К2 и Канал 3 на 25-ти април 2026 година.

25-04-2026 | 15:30 ч.

Прочети повече

Беновска: Радев! Наркотици, простотия, хегемония на крадци-пътищари олигарси?! Накъде водите България?!

youtube ТВ Беновска пита-Радио К2, фейсбук страницата на предаването "Беновска пита", профила Iliana Benovska, Радио К2 и Канал 3 на 13-и юни 2026 година.

13-06-2026 | 19:30 ч.

Прочети повече