05-10-2012 | 22:58 ч.

Областен управител обяви здравния министър за ангел

Областен управител обяви здравния министър за ангел

mediapool.bg


Нашите ангели са тези две дами - Десислава Атанасова, министър на здравеопазването, и Десислава Танева, народен представител и лидер на ГЕРБ в Сливен. Това заяви по време на първа копка на новото отделение за хемодиализа в Сливен областният управител Марин Кавръков, цитиран от Стандарт нюз.


"В молитвата се казва, че идва ангел Господен и задвижва водата. Нашите ангели са министър Атанасова и Десислава Танева, които дадоха възможност да имаме ново отделение по хемодиализа...Това е последният прешлен от гръбнака на сливенското здравеопазване, който ни липсваше", заяви той.


Министър Атанасова направи първата копка на отделението и съобщи, че министерството е осигурило 400 000, а още 200 000 лева трябва да бъдат отделени от болницата, която е с положителни финансови резултати.

Беновска: Радев, можеш ли да управляваш България?!

Обзор на седмицата, излъчен в youtube ТВ Беновска пита-Радио К2, фейсбук страницата на предаването "Беновска пита", профила Iliana Benovska, Радио К2 и Канал 3 на 25-ти април 2026 година.

25-04-2026 | 15:30 ч.

Прочети повече

Беновска: Радев! Наркотици, простотия, хегемония на крадци-пътищари олигарси?! Накъде водите България?!

youtube ТВ Беновска пита-Радио К2, фейсбук страницата на предаването "Беновска пита", профила Iliana Benovska, Радио К2 и Канал 3 на 13-и юни 2026 година.

13-06-2026 | 19:30 ч.

Прочети повече