17-11-2009 | 18:44 ч.

Новият сингъл на МИРО "Убиваме с любов", в ефира на Радио К2

„УБИВАМЕ С ЛЮБОВ”

Първият сингъл на Миро след албума „ОМИРОТВОРЕН" - „УБИВАМЕ С ЛЮБОВ" изненадващо беше излъчен без обичайния предварителен анонс и реклама на 13 ноември.

Както Миро с усмивка казва - „ и Любовта идва неочаквано, но понякога продължава вечно".

„Убиваме С Любов" засега е най - бързо реализираната песен на Миро. Между написването, аранжимента, финансирането и заснемането на клипа има само 13 дни.
Снимките на видеото към песента бяха в последните слънчеви дни на септември.

„Убиваме С Любов" не е песен за любовта , а песен за Истината за Любовта, такава каквато е тя за мен"

 

Режисьор на лентата Силвестър Лолов.
Оператор Алтан Донмез, главен осветител Сезгин Окур, изпълнителен продуцент Нахит Алтъпармак.
Музиката е на Миро, текста е в съавторство на Миро, Деана Михайлова и Мишо Михайлов, аранж. е на Мага.

 

Гледайте видеото или чуйте песента.

Беновска: Радев, можеш ли да управляваш България?!

Обзор на седмицата, излъчен в youtube ТВ Беновска пита-Радио К2, фейсбук страницата на предаването "Беновска пита", профила Iliana Benovska, Радио К2 и Канал 3 на 25-ти април 2026 година.

25-04-2026 | 15:30 ч.

Прочети повече

Беновска: Радев! Наркотици, простотия, хегемония на крадци-пътищари олигарси?! Накъде водите България?!

youtube ТВ Беновска пита-Радио К2, фейсбук страницата на предаването "Беновска пита", профила Iliana Benovska, Радио К2 и Канал 3 на 13-и юни 2026 година.

13-06-2026 | 19:30 ч.

Прочети повече