06-09-2012 | 21:41 ч.

Пенсиониран служител на ДАНС се обеси

Пенсиониран служител на ДАНС се обеси

24chasa.bg



Пенсиониран служител на ДАНС от Перник се самоуби вчера. Това съобщи сайтът „ЗаПерник".


Мъжът живеел в село Ярджиловци със семейството си. Той сложил край на живота си, след като останал сам у дома, разказват от селото.


В последно време мъжът е бил изпаднал в депресия и дори е правил опит за самоубийство. Този път той изчакал съпругата си да излезе от къщи и се обесил.

Беновска: Радев, можеш ли да управляваш България?!

Обзор на седмицата, излъчен в youtube ТВ Беновска пита-Радио К2, фейсбук страницата на предаването "Беновска пита", профила Iliana Benovska, Радио К2 и Канал 3 на 25-ти април 2026 година.

25-04-2026 | 15:30 ч.

Прочети повече

Беновска: Радев! Наркотици, простотия, хегемония на крадци-пътищари олигарси?! Накъде водите България?!

youtube ТВ Беновска пита-Радио К2, фейсбук страницата на предаването "Беновска пита", профила Iliana Benovska, Радио К2 и Канал 3 на 13-и юни 2026 година.

13-06-2026 | 19:30 ч.

Прочети повече