05-09-2012 | 18:16 ч.

Джеймс Уорлик си тръгва с орден "Стара планина"

Джеймс Уорлик си тръгва с орден "Стара планина"

segabg.com


Посланикът на САЩ в България Джеймс Уорлик, чийто мандат приключва, е награден с орден "Стара планина" първа степен, се вижда от указ на президента Росен Плевнелиев, публикуван в "Държавен вестник".


Отличието се връчва за изключително големите заслуги на дипломата за укрепването и развитието на българо-американските отношения и по повод предстоящото му окончателно отпътуване от страната, е посочено в документа.


Указът на държавния глава е издаден на 28 август.


С орден "Мадарски конник" първа степен е награден президентът на фондация "Америка за България" Франк Бауър, съобщи "Дневник".

Беновска: Радев, можеш ли да управляваш България?!

Обзор на седмицата, излъчен в youtube ТВ Беновска пита-Радио К2, фейсбук страницата на предаването "Беновска пита", профила Iliana Benovska, Радио К2 и Канал 3 на 25-ти април 2026 година.

25-04-2026 | 15:30 ч.

Прочети повече

Беновска: Радев! Наркотици, простотия, хегемония на крадци-пътищари олигарси?! Накъде водите България?!

youtube ТВ Беновска пита-Радио К2, фейсбук страницата на предаването "Беновска пита", профила Iliana Benovska, Радио К2 и Канал 3 на 13-и юни 2026 година.

13-06-2026 | 19:30 ч.

Прочети повече